O firmie

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Siemens Finance - światowego lidera z dziedziny usług finansowych. Siemens Finance należy do grupy Siemens Financial Services GmbH z centralą w Monachium. SFS zatrudnia na całym świecie ponad 1900 pracowników, skupiając swoją aktywność m.in. w dziedzinie finansowanie sprzedaży i inwestycji, zarządzania funduszami oraz rozwiązań ubezpieczeniowych. 

SFS w Polsce specjalizuje się w usługach finansowych. Działa na rynku polskim od 1999 roku.

Tym, co nas wyróżnia od banków oraz innych instytucji finansowych jest filozofia działania, która kładzie szczególny nacisk na Partnerstwo w kontaktach handlowych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu opartym na współpracy z Dostawcami oraz Producentami sprzętu medycznego, wypracowaliśmy atrakcyjny pakiet rozwiązań finansowych umożliwiający inwestowanie w nowoczesny sprzęt, infrastrukturę czy nawet restrukturyzację zobowiązań bez konieczności angażowania środków własnych.

Rozwiązania finansowe, jakie oferujemy są dopasowywane indywidualnie do potrzeb naszych Klientów. Jako firma z branży medycznej rozumiemy specyfikę rynku i wiemy jak ważne jest odpowiednie poznanie potrzeb by przygotować produkt finansowy odpowiadający konkretnym wymaganiom. Dysponujemy niezbędną wiedzą, kapitałem i doświadczeniem, dzięki czemu możemy świadczyć usługi finansowe na wysokim poziomie zarówno w obsłudze prywatnych jak i publicznych placówek medycznych.

W swojej ofercie posiadamy produkty finansowe, które pozwolą na finansowanie Państwa inwestycji.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcam do współpracy.

Medical Finance